logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«В гостях у Мойдодира»

Заняття з розвитку мови в молодшій групі.

Автор: Володимирового Зоя Василівна, вихователь, Нефтеюганское районне муніципальне дошкільний навчальний заклад «Дитячий сад загальнорозвиваючого виду з пріоритетним здійсненням діяльності з фізичного розвитку дітей N14 «Струмочок», Тюменська область, Нафтоюганська район, п. Сингапай.

Мета. Вчити дітей виразно вимовляти слова знайомих віршів, узгоджувати іменники та прикметники. Вчити правильно називати предмети, їх якості та дії з ними. Розвивати спостережливість, допитливість, знайомити з властивостями води.
Закріплювати навички дітей в вмиванні, в знанні предметів туалету та їх призначення.
Виховувати бажання завжди бути красивим, чистим, акуратним, шанобливо ставитися до свого тіла.
Попередня робота.
Читання віршів К. Чуковського «Мойдодир», Ст. Маяковського «Що таке добре і що таке погано». Заучування потішок. Дидактичні ігри з водою (плинність, прозорість, тепла - холодна).
Матеріал до заняття.
Ілюстрації,«чудесний мішечок», в якому, мило, губка, зубна паста, гребінець, зубна щітка, шампунь, рушник.
Хід заняття.
-Діти, послухайте уривок з твору В. Маяковського «Що таке добре і що таке погано» (показ ілюстрацій).
Цей хлопчик любить мило, зубний порошок,
Цей хлопчик дуже милий, надходить добре.
Цей бруд поліз і радий, що брудна сорочка,
Про такого кажуть: «Він поганий. Нечепура!»
-Ось два хлопчика, який вам більше подобається (відповіді дітей), чому?
Стук у двері. В групу входить Незнайко.
-Здрастуй, Незнайко. Що сталося? Чому ти такий сумний?
-зі мною ніхто не хоче грати, дали цей мішечок і сказали, що предмети, які тут лежать, мені допоможуть.
Незнайко просить дітей допомогти йому.
-Давайте подивимося, що в мішечку. Що це? (мило). Яке мило? (запашне, біле, кругле). Для чого потрібно мило?
Незнайко. Як миють руки? (імітація). Ой, в нас руки мокрі. Що ж нам потрібно? (рушник). Яке воно? (гарне, м'яке, пухнасте, кольорове).
Педагог дістає всі предмети з мішечка, діти розповідають про них.
Наприклад, це гребінець, вона пластмасова, у неї є ручка і зубці. Гребінець потрібна, щоб розчісувати волосся, ось так.
-А ще, що потрібно, щоб бути чистим? Її немає в мішечку (вода).

 

Дидактична гра «Властивості води»
1.Розглянути воду на прозорість. Якого кольору вода? (прозора, кольору немає).
2.Розглянути воду на плинність. Вода ллється, тече, переливається.
3.Тепла і холодна. Діти опускають руку в тазик з холодною, потім з теплою водою.
Вихователь робить висновок, узагальнює відповіді дітей: вода прозора, рідка, може бути холодною і теплою.
Фізкультхвилинка.
Кожен день, вранці робимо зарядку,
Дуже подобається нам, робити по порядку:
Весело крокувати, весело крокувати,
Руки піднімати і опускати,
Присідати і вставати,
Стрибати і скакати.
Дидактична гра з Незнайкой «Чого не стало?»
Діти відгадують, який предмет з мішечка, сховав Незнайко.
Після гри, Незнайко дякує дітям за допомогу, прощається і йде.
Діти з допомогою вихователя роблять висновок:
«Треба, треба вмиватися вранці і вечорами.
А нечистим сажотрусів сором!

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове