logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Годину рухового творчості».

Автор: Тагибова Ільміра Атласовна, вихователь 2 кваліфікаційної категорії МДОУ N5 міста Леніногорська РТ.

Мета: Освоєння мови рухів допомогою вживання в самостійної діяльності м'яча.
Завдання:
1. Розвиток здатності до рухової імпровізації.
2. Виховання рухової спритності.
3. Залучення дітей до фізичної культури і спорту.
Методичні прийоми: бесіди, розповідь, рухова імпровізація.
Обладнання та посібник: м'ячі, маски, використовувані в рухливій грі.
Форма проведення: вільно-ігрова.
Місце проведення: спортивний зал.

Хід заняття

I. Вихователь: Хлопці, сьогодні у нас дуже цікавий, захоплюючий і рухливий вечір. Прийшли ми сьогодні наш улюблений спортивний зал. Озирніться навколо, що ви бачите (відповіді дітей). Ми сьогодні потрапили в світ м'ячів.
Я пропоную вам з ними пограти, побігати. Можете виконувати будь-які фізичні вправи (знайомі), а можете придумати свої. Можете грати в парах і групами.
Діти грають (вихователь стежить за ходом ігор направляє їх діяльність на прояв рухового творчості, імпровізації з м'ячем, що нагадує можна пофантазувати з м'ячем і придумати якісь вправи, наприклад вправа «Вершник», « Жонглер», зобразити м'ячем квітка і т. д.)
II. Вихователь з допомогою созывалки « Раз, два, три, чотири, п'ять всіх кличу я пограти» запрошує дітей до себе. І пропонує пригадати які ігри можна пограти за допомогою м'яча (відповіді дітей). В результаті вихователь пропонує пограти у гру « Мисливці і качки», де потрібно показати свою фантазію, увертливость і спритність.

Опис гри «Мисливці і качки»
Гравці діляться на 2 команди: одна - мисливці, інша - качки. Кресляться дві лінії, за якими стають «мисливці» (діти зображують мисливців - рухова імпровізація), а «качки» (діти зображують качок - рухова імпровізація) всередині цих ліній. За сигналом «мисливці» намагаються потрапити волейбольним м'ячем у «качок», які, бігаючи по середині ліній, ухиляються від м'яча. Гравець, засалений м'ячем, вибуває з гри. Коли всі «качки» будуть вибиті, команди міняються місцями, і гра продовжується. Ігри можна проводити на час. Відзначається, яка команда вибила більше «качок» за однаковий час. «Качка», якої торкнувся м'яча, вважається осаленной.
III. Вихователь: Хлопці, а тепер трохи відпочинемо і пограємо в гру « У кого виявився м'яч» (під музичний супровід)
Опис гри Діти утворюють коло, руки прибирають за спини і один одному передають під музику м'яч. В момент, коли музика зупиняється, той, у кого виявляється м'яч, виконує яку-небудь фізичну вправу або танець з м'ячем.

IV. Вихователь хвалить дітей за їх старання, спритність, кмітливість на занятті.

 

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове