logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Інтегроване заняття «На пошуки цуценя».

Автор: Микита Катерина Вікторівна, вихователь, ІІ кваліфікаційна категорія, МБДОУ дитячий садок нагляду і оздоровлення N 27 "Міккі - Маус", Тюменська область, місто Сургут.

 

Програмовий зміст: закріпити вміння дітей називати і розрізняти геометричні фігури; основні кольори; пригадати назви тварин, впізнавати їх за звуконаслідування; прищеплювати почуття співчуття до навколишнього середовища.

Хід заняття:

Вихователь: Здрастуйте, хлопці. Подивіться, хто до нас прийшов?
Діти: Це лялька Оля!
Вихователь: У неї горе: пропав песик. А щоб його знайти, потрібно виконати кілька завдань. Давайте допоможемо ляльці Оле знайти її цуценя?
Сьогодні ми з вами відправимося у подорож на пошуки цуценя.
Дорогі мої діти
Ми поїдемо на поїзді.
Швидше поспішайте,
У вагончики сідайте.
Час наближається,
Поїзд відправляється.
Хлопці, подивіться вгору, що ми там бачимо?
Діти: Це сонце!
Вихователь: А якщо подивитися вниз?
Діти: Трава!

  1. Перша постановка «Домашні тварини».

 

Вихователь: Подивіться, хто живе на цій станції.
Діти: Колобок.
Вихователь: Давайте запитаємо у колобка, чому він такий сумний?
Колобок: я не можу пригадати, які з тварин тут знаходяться: корова, кінь, свиня, ягня, козеня.
Діти називають тварин.
Колобок: А як вони розмовляють? (діти зображують, як кричать тварини).
Вихователь: Молодці! Ми впоралися з цим завданням. Поїхали далі!

  1. Друга зупинка «Різнокольорові фігури».

 

Вихователь: Здрастуйте, лисиця!
Лисиця: Здрастуйте, хлопці! Я впустила кошик, де лежали всі геометричні фігури. Допоможіть, хлопці, зібрати їх (квадрати, кола).
Діти збирають фігури по своїх «будиночків»
Вихователь: Молодці! Ми впоралися з цим завданням. Поїхали далі.

  1. Третя зупинка «Весняний струмочок».

 

Вихователь: Здрастуй, вовк!
Вовк: Здрастуйте, хлопці! Що вас привело до мене?
Діти: Ми шукаємо цуценя, він загубився. Вовк, ти не бачив його?
Вовк: Ні, не бачив. Але він, може бути, побіг через струмочок, коли я був на полюванні.
Діти: Спасибі, вовк!
Гра «Через струмочок».

  1. Четверта зупинка «Чарівні фарби».

 

Вихователь: Ми пройшли через струмочок, але нікого не побачили. Тут є хто-небудь? Здрастуй, зайчик. Ти не бачила цуценя, він загубився?
Заєць: Звичайно, бачила. Ось він сидить і плаче.
Вихователь і діти: Здрастуй, щеня! А ми тебе шукаємо. Ти навіщо втік зі свого будинку?
Щеня: Я грав і заблукав. Я хочу додому, до своєї господині...
Вихователь: Ми прийшли за тобою. Лялька Оля дуже переживає. Зайчику, скажи, як нам повернутися, немає жодної стежки?
Заєць: У мене на галявині все чарівне. Ви повинні самі намалювати доріжку.
Вихователь: Діти, ви намалюєте доріжки?
Діти: ТАК!
Вихователь: Ось ми і приїхали. Тепер можна попити чай! (Зустріч ляльки з цуценям).
Гра «Гарячий чай».

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове