logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

«Іграшки»

Інтегроване підсумкове заняття у 1 молодшій групі

Автор: Вакилова Рузиля Фанисовна, вихователь 2 кваліфікаційної категорії, МАДОУ «Дитячий садок N15 «КУБЭЛЭК», р. Набережні Челни Республіки Татарстан.

 

Мета:
- Викликати інтерес до обігрування та доповнення малюнка - з'єднувати точки лінією (зображення парасольки, річки, гребінці, мотузки, дошки, нитки), малювати вертикальні лінії (зображення трави, шпал).
- Закріпити техніку користування олівцем, фломастером, пензлем: правильно тримати пальцями, лівою рукою притримувати аркуш паперу, змочувати ворс, промивати, не залишати в банку з водою.
- Розвивати естетичний смак, дрібну моторику.
- Виховувати почуття співпереживання, дбайливе ставлення до іграшок, акуратність, інтерес до изодеятельности.

Попередня робота: Читання віршів А. Барто «Іграшки», бесіда «Мої іграшки».
Матеріали: Малюнок паровоза з 7 вагонами різного кольору, коробочка з 7 картками різного кольору з зображенням іграшок; сонечко, квіти для ковроліну; полку-стенд з кишеньками, мотузка і прищіпки, кульки; 2 альбомних смужок розміром 10/250 див., олівці, фломастери, гуаш зеленого кольору, пензлики, підставки для пензликів, стаканчики з водою, серветки.

 

Хід заняття.

I - Хлопці, у мене в руках - красива коробка. А в цій коробці - картинки з іграшками.
Вони кинуті, скривджені. Ви хочете на них подивитися?(Так)
А щоб на них подивитися, необхідно вгадати, яка іграшка захована під кожною карткою.
Відгадайте загадку (показ і розкриття карток)
                                             
- В зеленій картці - іграшка, яка промокла під дощем...(Зайчик)
- В жовтій картці - іграшка, яка йде, гойдається...(Бичок)
- В синій картці - іграшка, на якій можна поїхати в гості...(Коник)
- У помаранчевої картці - іграшка, яку перекинув кіт...(Вантажівка)
- Коричневою картці - іграшка, яка не тоне...(М'ячик)
- В червоній картці - іграшка, яку відірвали лапу...(Мишка)

II (Кожна дитина вибирає картку за кольором і розповідає вірш А. Барто з циклу «Іграшки»)

III Бесіда.

  • Хлопці, скажіть, чи можна рвати іграшки? (не можна)

Чому не можна? (Їм боляче. Вони теж ображаються)

  • Хлопці, можна залишати іграшки на вулиці? (Ні. Іграшок не залишиться.)
  • Хлопці, а як грають машинкою, щоб вона не ламалася? (Треба її катати за мотузку, не можна лягати на машинку)
  • Хлопці, щоб наші іграшки завжди були красиві, що треба робити? (Мити, розчісувати)
  • Хлопці, необхідно берегти іграшки: треба грати обережно, щоб вони не падали. А якщо впадуть, що може статися? (Можуть зламатися, розбитися)

 

IV - Ми знайшли іграшок: вони порвані, зламані, мокрі, скривджені.
Давайте ми їм допоможемо
( Індивідуальна робота за столом - малювання предмета шляхом з'єднання точок олівцем)

  • Христина, заший лапку ведмедикові, хай радіє.
  • Аріна К., зроби парасольку зайчику, нехай не промокає.
  • Вильдан,зроби вантажівці мотузочку, щоб більше не опрокидывался.
  • Мілана, зроби гребінецьдля конячки, щоб завжди був гарний.
  • Алсу, зроби дошку довгу, щоб бичок не впав.
  • Аріна М., зроби річку, щоб м'ячик не потонув.

 

V - Ось ми і допомогли іграшок. Вони радіють.
Але їм все одно сумно: адже у кожної іграшки є своє місце.
Після ігор ми всі іграшки ставимо на свої місця.
Давайте ми відвеземо їх на свої місця на паровозику: розсадіть іграшок в вагончики так, щоб колір картки збігався з кольором вагончика.
- ..., якого кольору у тебе картка? Значить, в якій вагончик саджаєш іграшку? (відповідь)
( виконують завдання - Д/г: «Знайди за кольором»))
VI - Іграшок ми розсадили.
Поїдемо?
- Зробимо довгий гарний паровозик. (Вивішування та з'єднання вагончиків в єдиний паровозик. - Робота з прищіпками)

VII - Хлопці, паровозик не їде! Що ж сталося?
Хлопці, як поїде паровоз, якщо немає рейок?!
Зробимо рейки?
(Колективне малювання на подовженій папері вертикальних ліній (шпал) фломастером)

 

 VIII - А щоб нам було веселіше було їхати, ми з вами зробимо травички.
(Колективне малювання на подовженій папері вертикальних ліній(травички) з кистю).

 IX - Хлопці, а посадимо квіти? Зробимо сонечко? (Малювання липучками на ковроліні)

  X - Ось тепер ми з вами й поїдемо (Физминутка)
- Чух - чух - чух...
Мчить поїзд во весь дух...
Поїхали...(Ш-С-Ш-С)
Гуде паровоз...(У-ууу)
Пара пускає...(П-п-п-п)
Зупинилися...(Ф-ффф)

 XI - Ось ми і приїхали.
Ось вони - полиці для іграшок.
Розставте свої іграшки по полицях.
(діти розставляють картинки на полицю з кишеньками)

- Хлопці, у кожної іграшки є своє місце. Іграшки треба берегти: їх не можна ламати, кидати, покидати.

XII Іграшки дуже радіють: ви молодці - розставили іграшки по місцях. Вони приготували вам подарунки - кульки, щоб ви грали ними обережно, берегли їх. Спасибі вам.(Роздача кульок)

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове