logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

Домашні тварини та їх дитинчата. Малювання за задумом.

Конспект заняття з дітьми II молодшої групи.

Автор: Герцан Юлія Юріївна, вихователь, Муніципальне автономне дошкільна освітнє установа дитсадок N12, Пермського краю, місто Солікамськ.

Вікова група: друга молодша.

Вид НСД: комплексне, інтегроване.

Види дитячої діяльності: ігрова, комунікативна, продуктивна, пізнавальна, дослідницька.

Цілі: Закріплення знань про домашніх тварин та їх дитинчат; виховання вміння співвідносити картинки за змістом; розвиток мовної і рухової активності; розвиток довільної уваги, мовлення, вміння замислюватися зміст свого малюнка і доводити задум до кінця; продовжувати вчити малювати олівцями.

Плановані результати: Уміє підтримувати бесіду про тварин та їх дитинчат, висловлювати свою точку зору; активно і доброзичливо взаємодіє з вихователем і однолітками під час гри; цікавиться дитячої образотворчої діяльності (малювання на вільну тему).

Попередня робота: розглядання картин тварин, бесіди, загадки, читання художньої літератури, дидактичні ігри.

Матеріали та обладнання:
Картинки із зображенням тварин та їх дитинчат, чарівний мішечок, різні іграшки (тварин), білий папір А-3, кольорові олівці.

Зміст організованої діяльності дітей.

Організаційний момент. Вихователь будує з стільців поїзд і пояснює, що на поїзді можна поїхати в село.

- Займайте, хлопці, свої місця! Сідайте зручніше, ми поїхали.
- Хлопці, як потрібно вести себе в транспорті?
-....

Розглядання картинок.

Поїзд їде, а вихователь звертається до дітей і одночасно показує картинки, змінюючи їх.
- Хлопці, давайте ми подивимось у вікно, кого або що ми там побачимо?
- Це хто?
- А поруч з коровою хто?
- А це хто?
- А поруч з конем хто?
- А це хто?
- А поруч з собакою хто лежить?
- А далі кого Ви бачите?
- А хто її дитинчата?
- А ще кого Ви бачите?
- А хто її дитинчата?

Дидактична гра «Чарівний мішечок».

Потрібно опустити руку в мішечок, обмацати тварина, назвати його і як він говорить.

Малювання.

Запропонувати дітям подумати, що цікаве вони дізналися, побачили. Вислуховуючи дітей, запропонувати, що добре було б розказане ними намалювати.
Запропонувати дітям намалювати картинку про те, що вони побачили цікавого, що їм найбільше сподобалося чи запам'яталося. У процесі малювання допомогти тим дітям, хто буде відчувати труднощі в уточненні послідовності зображення, розташування на аркуші паперу. Стежити за застосуванням правильних прийомів малювання олівцями. По закінченню, всі малюнки розглянути, разом з дітьми вибрати найцікавіші, запропонувати їх авторам розповісти про те, що намальовано.

Рефлексія.

- Про яких тварин ми з Вами розмовляли?
- Будь дитинчат домашніх тварин Ви знаєте?
- В які ігри ми грали?
- Що ми малювали?

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове