logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Знавці» (гра - змагання)

Конспект НОД з математики в старшій групі.

Автор: Кантамирова Олена Анатоліївна, вихователь, МБ ДОУ N69 «Веселка», р. Набережні Челни, РТ.

Програмовий зміст: Закріпити вміння орієнтуватися в просторі користуючись планом групи, закріпити рахункові вміння продовжувати вчити використовувати знаки <, > при порівнянні груп предметів за кількістю, закріплювати вміння перетворювати геометричні фігури в знайомі предмети, закріплювати знання складу чисел в межах 5,закріплювати вміння виконувати додавання і віднімання чисел в межах 5 на основі предметних дій.
Закріпити знання дієслів наказового нахилення на татарською мовою.
Розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять.
Виховувати вміння працювати в команді однолітків ,взаємовиручку.

Матеріал до заняття: Демонстраційний: план групової кімнати, аркуші з завданнями під цифрами від 1 до 6, 2листа з намальованими геометричними фігурами, 4нарисованных будиночка до завдання «знайди зайвий будиночок», цифри від 1 до 5, гра «гравитрипс». Роздатковий: лічильні палички, картки з завданнями-прикладами «Парашутисти», картки з завданнями на склад числа «Будиночки», фломастери, прості олівці.

Освітні галузі: пізнання, комунікація, соціалізація, фізична культура.

Словникова робота: вертикальні, горизонтальні.

Індивідуальна робота: з Катею , Вадимом, Лерой Д - розв'язання арифметичних прикладів у завданні «Парашутисти».

Хід заняття: Діти, сьогодні у нас не просте заняття, а гра-змагання, ми дізнаємося як зросли і порозумнішали за рік, як навчилися дружити і допомагати один одному. Перший ряд буде командою «Смішарики», другий-командою «Фиксики». За кожне правильно виконане завдання на табло гри «Гравитрипс» буде виставлятися фішка, у «Смішариків» - біла, у «Фиксиков» - зелена. Завдання будемо знаходити самі ось по цій карті нашої групи. Для початку - розминка.
Розминка:
- Назвіть частини доби.
-Який сьогодні день тижня.
-Який день тижня буде завтра.
-Який день тижня був вчора.
-Назвіть наступне число чисел 2,4,6.
-Назвіть попереднє число чисел 3,7,9.
(Завдання зачитуються по черзі кожній команді і оцінюються)
А зараз нам необхідно знайти перше завдання. (Тут і далі викликаються по одній людині від кожної команди) знайдіть на карті цифру 1 і знайдіть це місце в групі. Діти знаходять картку з потрібною цифрою, вихователь зачитує завдання.
1задание
«Чудові перетворення» На двох столах лежать великі аркуші паперу з намальованими геометричними фігурами, необхідно перетворити якомога більше фігур в який-небудь предмет.
2задание
«Знайди зайвий будиночок»
3задание
«Порівняй числа» Вихователь виставляє на дошці дві цифри або картинки із зображенням різної кількості предметів, діти перед собою викладають з паличок знаки більше, менше, однаково.
4задание
Фізкультхвилинка гра «Командир» Вихователь називає слова татарською мовою (дієслова в наказовому способі), діти виконують відповідну команду.
Уйна!- Грай!
Йокла!- Спи!
Сикер!- Стрибай!
Ю біт!- Мій обличчя!
Аша!- Їж!
Еч!-Пий!
Утыр - сідай!
5задание
«Парашутисти» Необхідно розв'язати приклади на картках з'єднати їх з відповіддю , написаним на парашутах.
6задание
«Засели будиночки» Завдання на склад числа.
Після виконання всіх завдань підраховується кількість фішок на табло у однієї і іншої команди, підбиваються підсумки гри. Команди нагороджуються пам'ятними медалями.

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове