logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Конячка»

Конспект НОД у другій молодшій групі «Прикрасимо Дымковскую конячку».

Автор: Шиянова Ірина Михайлівна, вихователь, МАДОУ - ЦРР дитячий садок N5 «Горобинка» Тюменська область ЯНАО, р. Салехард.

Мета: продовжити знайомство з дымковской іграшкою, особливостями візерунка; вчити розрізняти елементи дымковской розпису, малювати кружечки за допомогою пристосувань (стусанів).
Матеріал та обладнання: димковская лощадка, фланелеграф, відеопрезентація «Димковская іграшка», зразок педагогічного малюнка, фарби, кисті, тички (палички з намотаною на них ватою), серветки, склянки з водою, мольберт, аркуші паперу з контуром конячки.

Хід заняття:
I Створення ігрової мотивації.
Вихователь: Хлопці я вас запрошую в галерею дымковской іграшки. Подивіться які вони красиві.
- У цього оленя роги золоті
Через гірські відроги,
Через дахи сіл
Краснорогий, желторогий
Мчить глиняний олень.
- Краше всіх індик.
Ось індик ошатний
Весь такий ладний.
У великого індика
Всі розписані боки
Подивіться пишний хвіст
У нього зовсім не простий -
Точно сонячний квітка.
Так алеет гребінець!

Що за кінь!
Тільки торкни -
Разом з вершником
Ускачить верстов за двісті.

Яшка - дружок
Дме в ріжок
Сидить на спині
У свинки.
Вихователь: Хлопці, як називаються всі ці іграшки?
Діти: Дымковские.
Вихователь: Давайте згадаємо, як їх роблять.
Діти: Спочатку іграшки виліпили з глини, потім висушили, пофарбували в білий колір і прикрасили візерунками.
Вихователь: Якого кольору бувають бувають дымковские іграшки?
Діти: Тільки білі.
Вихователь: А які візерунки?
Діти: Кільце, коло, точка, пряма лінія.
Вихователь: Які кольори використані?
Діти: Червоний, жовтий, блакитний, зелений, оранжевий.
Вихователь: Я теж як майстер, Розмалювала конячку яскравими червоними, блакитними, гуртками.
Конячці так сподобався наряд, вона стала веселою. Посміхається.
Подивіться, діти, скільки сумних конячок. Чому?
Діти: Немає наряду.
II Малювання «Прикрасимо дымковскую конячку».
Вихователь: Давайте ми їм намалюємо наряд, і вони будуть посміхатися.
Подивіться, як я прикрашаю свою конячку.
Але ще такі кружечки і точки можна малювати спеціальним інструментом. Стусаном - з намотаною на неї ватою.
Такою паличкою малювати крапки і кружечки набагато швидше. (показ прийому малювання).
При зміні кольору фарби, то і тичок теж треба міняти.
Ось і я прикрасила свою конячку.
А тепер спробуйте самі.
III Физминутка.
Физминутка «Замри»
Вимовляється текст вірша і одночасно виконуються супроводжують руху.
Ми тупотів ногами, (тупають)
Ми ляскаємо руками, (плескають)
Качаємо головою, (хитає головою)
Ми піднімаємо руки, (руки вгору)
Потім їх опускаємо, (руки вниз)
Ми руки подаємо (руки в «замок»)
І бігаємо колом, (покружляти на місці)
Раз, два, три, (три бавовни)
Будь-яка фігура замри! (зобразити будь-яку фігуру)

Сідайте зручніше, починаємо роботу.
Діти виконують малюнок, вихователь допомагає тим, хто не може зробити це самостійно.
IV Рефлексія
Вихователь: Подивіться, хлопці, які гарні і нарядні вийшли у вас конячки.
Молодці! Всі старалися, були активні, уважні і дружні.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове