logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

Баба-Яга вручає бандероль.

НСД( ФЕМП) в підготовчій групі.

Автор: Корепанова Віра Миколаївна, вихователь, МБДОУ Игринский дитячий сад загальнорозвиваючого виду N1, Удмуртія, селище Гра.

Освітні галузі: ознание,Комунікація, Фізична культура.

Мета: Продовжувати вчити дітей умінню розв'язувати арифметичні задачі та приклади до 9; Закріпити знання про геометричні фігури;
Розвивати просторову орієнтування, пам'ять, мислення, уява, мова.
Виховувати вміння працювати в колективі. Демонстраційний матеріал:
Набір цифр від 1 до 10; картки-будиночки з цифрами від 5 до 9;
Набори з геометричними фігурами ; схеми логічних завдань, касета або диск із записом голосу Баби Яги
Хід заняття:
Вихователь:
"Яку коробочку нам принесли, давайте подивимося, що в ній? Цікаво від кого вона?" (в коробочці аудіо касета підписана від Баби Яги) " Хлопці, коробочка від Баби Яги. Давайте послухаємо послання від неї.
Голос на плівці:
Вашу посилку я вкрала,
Якщо хочете повернути її,
Дала я вам заданья на столі
Їх всі ви виконуйте,
І забирайте посилку.
Вихователь:
Щоб не нервувати, друзі зробимо зарядку!
Діти сідають за столи.
Пальчикова гра « Пальчики»

Пальчики поснули, Стиснути пальці правої руки в кулак.
В кулачок згорнулися. Відігнути пальці один за іншим
1,2,3,4,5 по черзі на рахунок
Захотіли пограти! Ворушити всіма пальцями.
Розбудили будинок сусідів, Підняти ліву руку (пальці стиснуті в кулак )
Там прокинулися шість і сім, Відігнути пальці один за іншим на рахунок
Вісім, дев'ять, вісім, сім! Покрутити обома руками.
Вихователь:
Візьміть конверт з геометричними фігурами і приготуйтеся виконувати завдання:
Покажіть фігуру з трьома кутами? ( трикутник). Яка фігура має чотири рівні
рівні сторони ( квадрат)
Яка фігура має 2 короткі і 2 довгі сторони? (прямокутник).
Яка фігура не має кутів?( овал, коло ). Скільки фігур показуєте? (дві).
А тепер покажіть ці фігури так, як я вам скажу.
У ліву руку візьміть овал, а праву коло.
Молодці!
Наступне завдання охарактеризуйте предмет за символами. Круглий, великий, помаранчевий. Що це може бути? (Апельсин, м'яч, куля ...)

Відгадайте, загадку і дізнаєтеся, про який предмет я думаю. Хлібобулочний виріб з казки.( колобок )

Ось цей колобок (демонструю.) Свою подорож він почав вранці і опинився в країні «Веселої математики».
Голос із запису:
Куди він дійшов ви дізнаєтеся, виконавши кілька завдань. Що побачив колобок, будиночки з цифрами, де цифри були жителями. Засели будиночки з цифрами. Перевіримо, як ви правильно виконали завдання. Скажіть мені, будь ласка, на наступні питання:
3 і 5 , а разом - 8,
2 і 3 , а разом -5,
1 і 4 , а разом -4,
3 і 3, а разом -6,
3 і 4 , а разом -7,
5 і 1 , а разом -6,
6 і 2 , а разом -8,
5 і 5, а разом - 10.
Фізкультхвилинка
Ми ногами топ - топ, Раз - сюди, два - туди,
Ми руками хлоп - хлоп! Повернися навколо себе
Ми очима мить - мить! Раз - присів, два - привстали.
Ми плечима чик - чик! Руки вгору всі підняли.
1 - 2 , 1 - 2,
Займатися нам пора!
Вихователь:
Потім наш колобок розігрався з геометричними фігурами. Розкладіть фігури так, як я скажу. Поставте Перед собою коло, потім зверху від кола трикутник, зліва - овал, праворуч - квадрат, а вниз - прямокутник.
Вихователь:
Тут засяяло яскраве сонце. Коли це буває? (вдень). І яскраві промінчики сонця вирішили пограти в «Добавлялки». Я почну, а ви додавайте відповідь.
Їздити треба обережно, за роги триматися можна шкода ось тільки, гриви немає, що за кінь...( велосипед)
Я весь день ловлю жучків, уплетаю черв'ячків. В теплий край не відлітаю, тут під дахом мешкаю. Чик-чирик, не бійся, я бувалий...(горобець)
Нечепуру завжди виручає...(вода)
Михайло грав у футбол і забив ворота....(гол).
Човни по морю пливуть, люди веслами...(гребуть)
Михайло заліз на дуб, щоб лікар не вирвав...(зуб)
Не колючий світло-синій, по кущах розвішено ...(іній)
Що в склянці, вгадай? Солодкий...(чай).
Змусив плакати всіх навколо, хоч він і не забіяка, а...(цибуля).Руки мити пішла Людмила, їй знадобилося...(мило).
Хто має один ріг? Відгадайте...(носоріг)
Вперевалку йшов з крижин до нас на свято...(пінгвін).
Якщо все ти будеш знати, то отримаєш в школі...(п'ять)
Наступний шлях колобок тримав через ліс. Допоможемо колобку пройти ліс. Відкрийте зошити і намалюйте шлях колобка через ліс. Дотримуємося інтервал між точками дві клітинки. Подолавши відстань через ліс колобок дійшов разом з нами до школи.
А зараз оцініть свою роботу. Якщо ви всі завдання виконали правильно, намалюйте 9 колобків, якщо ви виконали не всі завдання, то намалюйте 8 колобків, а якщо вважаєте, що ви погано працювали, то намалюйте 7 колобків.
Голос на плівці:
Що ж, хлопці, ви молодці.
Отримуйте свою бандероль
Діти роздруковують бандероль і дізнаються, що колобок послав їм свій журнал своїм ім'ям і карамель чупа-чупс.

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове