logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      <tr>
        <td align=k9

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми

«Наш гість сніговик»

Підсумкове заняття у другій молодшій групі.

Автор: Богатирьова Галина Василівна, вихователь, Муніципальне бюджетне освітня установа «Середня загальноосвітня школа N 6», ХМАО - Югра, р. Югорск.

Мета: Закріпити й упорядкувати накопичені дітьми знання.
Завдання:

  • збагачувати сенсорний досвід; розвивати логічне мислення, увагу, мова;
  • продовжувати вчити дітей впізнавати по зовнішньому вигляду дерева (ялинка, береза, горобина);
  • виховувати вміння слухати і чути вихователя, діяти по словесної інструкції дорослого.
  • активізувати дбайливе ставлення до природи, предметів навколишнього світу.
  • формувати інтерес до спільної діяльності з дорослими і однолітками.

Методичні прийоми: Ігрова мотивація; бесіда з питань; класифікація предметів.
 Матеріали. Іграшка Сніговик, магнітна дошка, стовбури дерев, листя, сніг (на магнітах),
Домашні та дикі тварини, картинки із зображенням кухаря і медичної сестри, кошики з фруктами і овочами.
Хід заняття
Вихователь: Хлопці, сьогодні до нас прийшов гість, подивіться, хто ж це? У групі з'являється сніговик.
-Сніговик: Привіт хлопці!
-Діти: Добрий сніговик!
-Сніговик: Мене сьогодні виліпили зі снігу та я поки нічого не знаю і нічого не вмію, мені дуже хочеться дізнатися все все все! Хто ж мені допоможе?
-Вихователь: Хлопці, а може бути ми зможемо допомогти сніговичку?
-Діти: так!
-Вихователь: але спочатку треба познайомитися.
(Хлопці називають свої імена і ім'я вихователя)
Вихователь: Ось ми і познайомилися.
Тепер ми можемо відправитися на лісову галявину, встали біля своїх стільчиків повернулися навколо себе раз два три ... ось і опинилися на галявині.
На нашій лісовій галявині багато різних дерев (картинки із зображенням дерев).
Як вони називаються?
-Діти: ялинка, береза, горобина
-Вихователь: Є два дерева, треба зробити одне дерево осіннім, а друге зимовим.
(діти працюють з магнітною дошкою - приклеюють «сніг» і «осіннє листя» до стовбурів дерев)
Вихователь: Молодці! Осінь приносить свої плоди, які?
(Вислуховуються відповіді дітей - овочі, фрукти).
-Вихователь: Давайте ми розкладемо по кошиках овочі та фрукти, щоб нашому гостю стало зрозуміліше (діти грають під музику)
-Вихователь: ось дружок сніговик тепер ти можеш спробувати смачні та корисні овочі і фрукти.
-Вихователь: Хлопці, а що можна зробити з цих плодів?
Вислуховуються відповіді дітей (варення, салат). Хто вміє готувати різні смачні страви?
-Діти: кухар!
-Вихователь: Ви знаєте, чим користується кухар, коли готує їжу?
Підходьте до цього столу. Діти проходять до столу з викладеними на ньому картинками.
Давайте розкладемо ось ці інструменти правильно, кухареві і медичної сестри. (діти розкладають посуд та медичні інструменти до картинці кухарі та медичної сестри)
-Сніговик: як багато цікавого я сьогодні дізнався, як виявляється весело у вас в саду, але мені стало жарко!
-Вихователь: Хлопці сніговикові пора додому, поки він не розтанув, але от я переживаю, як він буде зовсім один, без друзів? А давайте познайомимо його з різними тваринами, він з ними обов'язково подружиться. Тільки нам треба розповісти і показати де живуть ці звірі.
Проходимо до наступного столу, на якому є дві галявини. Перша полянка з будиночком.
-Вихователь: Які тварини живуть біля будинку людини?
- Діти: Домашні
-Вихователь: Правильно! А друга лісова галявина. Які тварини живуть у лісі?
-Діти: Дикі
Вихователь: Молодці! Давайте проводимо тварин до своїх домівок.
(Діти розставляють тварин за полянкам.)
-Вихователь: Добре впоралися, наш друг і тварини ради і кажуть вам дякую, і сніговик прощається, але обов'язково ще прийде до нас в гості за новими знаннями.
Підбиття підсумку заняття: Хлопці, де ми сьогодні були? Кому допомагали? Чому навчили нашого гостя?

   
Rambler's Top100 Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове