logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Автор: учасник нашого форуму "Марла"

"Складання розповідей про іграшки"

(Кішка, собака, лисиця).

Мета : Формувати уміння розглядати предмети, виділяючи їх ознаки, якості, дії. Формувати вміння складати спільний з вихователем описовий розповідь про іграшки. Закріпити правила поводження з іграшками. Розвивати зосередженість уваги.

Матеріал : Іграшки (Собака, кішка, лисиця).

Хід заняття .

1. Гра "Принеси іграшку, яку захочеш".

Хлопці, в нашій групі дуже багато різних іграшок. Я пропоную вам по черзі взяти в ігровому куточку будь-яку іграшку і поставити на стіл, називаючи її. Правило: іграшки не повинні повторюватися.

(Після гри стіл з іграшками вилучається з поля зору дітей).

2. Розглядання іграшок.

( "В описі завжди має бути початок - називання об'єкта; середина - микротемы: перерахування ознак, дій предмета; кінець - оцінка описуваного об'єкта. Тому при розгляданні питання повинні задаватися в певному порядку..." )

Давайте розглянемо іграшку. Як вона називається? Лисиця яка? Що є у лисиці? Що вміє робити лисиця? Чим тобі подобається ця іграшка? (Останнє питання передбачає кілька варіантів відповідей, тому доцільно опитати всіх дітей).
Аналогічно проводиться розглядання собаки, кішки.

3. Складання розповідей про іграшки.

Зараз ми будемо вчитися розповідати про іграшки. Я буду починати речення, а ви закінчувати його.

Це... (лисиця). Вона... (руда, пухнаста, м'яка). У лисиці ... ( довгий хвіст, зелені очі). Лисиця вміє ... (бігати, ловити мишей, замітати хвостом сліди). Мені подобається лисиця тому, що ... (красива).

Аналогічним чином діти залучаються до спільної з вихователем рассказыванию про інших іграшках. Про кожній іграшці можна заслухати 2-3 розповіді.

4. Ситуація спілкування "Правильно - неправильно".

Незнайко каже:

"Можна ламати іграшки";

"Не можна прибирати іграшки на місце";

"Не можна ділитися іграшками з друзями";

"Можна бруднити іграшки".

(Вихователь спонукає дітей до активних висловлювань з допомогою навідних питань).

5. Заняття завершується. Ми розглянули іграшки, а тепер потрібно прибрати їх на місце. (Діти розставляють іграшки на місця (ті, які стоять на столі).

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове