logo1logo2
logo3
k1
k2
k3
k4
k5
k6
k7
k8></a></td>
        </tr>
      
      <tr>
        <td align=

stik logo4 logo5Головна | Заняття | Консультації logo6

Конспекти занять з дітьми.

Конспект заняття з математики (4-5 років).

Тема: "Весела подорож"

Виконала: Вирясова С. А. Р. Набережні Челни(Татарстан) Д/сад N70 "ЯГІДКА"

Цілі:

  1. Узагальнити отримані знання.
  2. Закріпити вміння по всьому пройденому матеріалу: кількість і рахунок в межах 10; вміння порівнювати фігури за величиною, орієнтування в часі і в просторі; розрізняти геометричні фігури.
  3. Розвивати сприйняття і уявлення дітей через накопичення і розширення сенсорного досвіду.
  4. Розвивати наочно-дієве і наочно-образне мислення за рахунок навчання прийомів розумових дій (аналіз, синтез, порівняння, узагальнення, встановлення причинно-наслідкових зв'язків).

Виховувати інтерес до математики, і бажання працювати в колективі.

 Обладнання:
-іграшки (білка, їжак);
-набір цифр;
-рахункові палички.

Словникова робота: художник, юний будівельник.

Індивідуальна робота:
-закріпити порядковий рахунок в межах 10
-робота з конструювання
-узагальнювати знання про геометричні фігури

Хід заняття:

  1. Прорганизационный момент.

 

Діти, сьогодні я запрошую Вас відправиться в подорож. А поїдемо ми на тому, що я загадаю.
Не летить, не дзижчить,
Жук по вулиці біжить.
Носить взуття з гуми
І харчується бензином. (машина)
Правильно! Ми сьогодні вирушимо в подорож на машині. А ви всі шофери. Покажіть як сигналить машина.
Гра-имитазия "Ми шофери"

  1. Ну, ось ми і прибутку. Давайте залишимо свої машини і погуляємо.

Подивіться, у нас на шляху виявилася білка. Ця білка-художниця. Погляньте, яку картину вона намалювала.
Давайте присядемо і уважно подивимося (діти сідають).
-Що намальовано по середині? (Дерево)
-Що намальовано праворуч від дерева? (ставок з качками)
-Скільки качок? (4)
-Покажіть цю цифру!
-Що намальовано зліва? (гриби)
-Скільки? (2)
-Покажіть цифру 2!
-Що хлопці не вистачає на картині, що б ви намалювали (відповіді дітей)
-А коли нічого немає, порожньо, яким числом ми позначаємо? (0)
-Покажіть!

-Я, думаю, що там не вистачає сонечка. І ми допоможемо білочці намалювати сонечко!
-Ми всі з вами теж для білочки зробили подарунок.
-Візьміть рахункові палички і побудувати що-небудь для неї! (Діти самостійно будують з паличок фігури, предмети)
-Ми трохи втомилися, давайте відпочинемо і поїдемо далі.

 

Фіз. хвилинка

-Ну а тепер поїдемо далі по лісовій галявині.
На шляху зустрічається струмочок.
-А, який струмочок? (вузький, короткий)
-Ми можемо його переступити (діти переступають). І відразу натикаються на річку.
-Діти, що це? (річка)
-А, яка протікає біля нашого міста річка? (Кама)
-Яка вона? (широка, глибока, довга)
-А наша річка така ж?
-Як же нам її перейти? (потрібно побудувати міст)
-Молодці, тим більше дощечки лежать поруч! (діти вибудовують зі смужок паперу міст через річку)
Діти шикуються в колону. Проходить тигра "Хто перший, хто останній" Діти навшпиньки проходять через міст.
-Ой, подивіться, хто нас зустрічає? (їжачок)
-Де сидить їжак? (на пеньку)
-Він хоче то ж з нами погратися.
Проводиться гра "Назви правильно"
(Їжак сидить на пеньку, близько, за пеньком - діти повинні вгадати, куди подівся їжачок)
-Молодці!
-Тільки подивіться, наші сліди назад хтось заплутав!
-Давайте з вами правильно розставимо все по місцях (діти викладають числовий ряд від 1 до 7) Гра триває 2-3 рази.
-Ось ми і прийшли до машини. Та ось біда, є невелика поломка, її потрібно усунути!
Гра "Усунути поломку" (діти виявляють помилку в геометричній закономірності)
-Ну ось, усунена поломка! Нам пора додому! (діти так само імітують звук машин)

   
Матеріали, розміщені на сайті, надіслані користувачами, взяті з відкритих джерел і представлені на сайті для ознайомлення. Всі авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Використання матеріалів дозволено тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове